Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24671
- Articol:Z3a2af134c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate acumulator :1 Ah
- Durata de încărcare :0.5 ore
- Moment de rotație maxim :5 Nm
- Număr de baterii incluse :2
- Număr viteze mecanice :2
- Tensiune acumulator :7.2 V
- Tip acumulator :Li-Ion
- Tip portsculă :1/4" hexagonal
- Trepte ale momentului de torsiune :22
- Turație în gol (treapta 2) :650 min-1
- Turație în gol :200 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Șurubelnița cu acumulator Makita DF010DSE
- Tip acumulator Li-Ion
- Tensiune acumulator 7.2 V
- Capacitate acumulator 1 Ah
- Durata de încărcare 0.5 ore
- Număr de baterii incluse 2
- Tip portsculă 1/4" hexagonal
- Număr viteze mecanice 2
- Turație în gol 200 min-1
- Turație în gol (treapta 2) 650 min-1
- Trepte ale momentului de torsiune 22
- Moment de rotație maxim 5 Nm
- Greutate 0.55 kg
| Specificatii | |
| Capacitate acumulator | 1 Ah |
| Durata de încărcare | 0.5 ore |
| Moment de rotație maxim | 5 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Număr viteze mecanice | 2 |
| Tensiune acumulator | 7.2 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip portsculă | 1/4" hexagonal |
| Trepte ale momentului de torsiune | 22 |
| Turație în gol (treapta 2) | 650 min-1 |
| Turație în gol | 200 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa