Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31203
- Articol:A1718484
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime caneluri:5-29
- Alimentare:priza
- Blocarea arborelui:da
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Lăţime caneluri:8-30
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Tolsen
- Putere:1500 W
- Turatia in gol:8500 rpm
- Arată toate specificatiile
3.395 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 639 Lei / lună |
356 Lei / lună |
262 Lei / lună |
215 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime caneluri | 5-29 |
| Alimentare | priza |
| Blocarea arborelui | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Lăţime caneluri | 8-30 |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere | 1500 W |
| Turatia in gol | 8500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







