Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29886
- Articol:A820938
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Amplitudinea vibrațiilor:2 mm
- Dimensiunile hârtiei:115x210 mm
- Frecvența vibrațiilor:20000 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.9 kg
- Numărul de revoluții:10000 rot/min
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:300 W
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 115x210 mm |
| Frecvența vibrațiilor | 20000 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.9 kg |
| Numărul de revoluții | 10000 rot/min |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 300 W |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
