Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29887
- Articol:A820929
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Amplitudinea vibrațiilor:2 mm
- Dimensiunile hârtiei:105x114 mm
- Frecvența vibrațiilor:13000 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.1 kg
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:220 W
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 105x114 mm |
| Frecvența vibrațiilor | 13000 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 220 W |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







