Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31676
- Articol:A467607
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:Rețea
- Dimensiunile hârtiei ”scai”:125 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.3 kg
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:380 W
- Specificații suplimentare:colector de praf
- Viteza maxima:13000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | Rețea |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.3 kg |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 380 W |
| Specificații suplimentare | colector de praf |
| Viteza maxima | 13000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






