Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24673
- Articol:Ze6d11a098
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :Rețea
- Conexiune colector de praf :este
- Dimensiunile hârtiei ”scai” :125 mm
- Mâner suplimentar :este
- Max. numărul de curse :24000 număr/min
- Min. numărul de curse :8000 număr/min
- Puterea absorbită :300 W
- Regulator de viteză :este
- Specificații suplimentare :colector de praf
- Viteza maxima :12000 min-1
- Viteza minimă :4000 rpm
- Диапазон Колебаний :2.8 mm
- Эксцентриситет :3 mm
- Arată toate specificatiile
Mașină electrica de șlefuit orbital Makita BO5041 Corp cu design ergonomic si prindere frontal - rotativa pentru mai mult control si confort. Maner cauciucat ergonomic amplasat pentru o prindere sigura. Variator de turatie pentru selectarea vitezei optime de lucru in functie de aplicatie. Posibilitatea de atasare a unui dispozitiv de aspirare. Slefuire lina si rapida cu motor de 3.0 AMP ; cadranul de control al vitezei variabile (4,000-12,000 OPM) permite utilizatorului sa potriveasca viteza de slefuire cu lucrul facut. Maner frontal reglabil permite slefuirea in colturi si zone limitate. Schimbare rapida a hartiei abrazive datorita sistemului de prindere cu arici si a hartiei abrazive cu 8 gauri. Dublu izolat.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 300 W
- Diametru 125 mm
- Frecvență curse 4000-12000 min-1
- Lungime cablu alimentare 2.0 m
- Frecvență oscilații 8000-24000 min-1
- Greutate (EPTA) 1.3 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | Rețea |
| Conexiune colector de praf | este |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Mâner suplimentar | este |
| Max. numărul de curse | 24000 număr/min |
| Min. numărul de curse | 8000 număr/min |
| Puterea absorbită | 300 W |
| Regulator de viteză | este |
| Specificații suplimentare | colector de praf |
| Viteza maxima | 12000 min-1 |
| Viteza minimă | 4000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 2.8 mm |
| Эксцентриситет | 3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





