Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31802
- Articol:A1124157
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:Li-ion / 18 V
- Adancimea de tăiere la 45°:36 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:51 mm
- Alimentare:acumulator
- Altele:acumulator, încărcător și case nu sunt incluse
- Diametrul al pânzei:185 mm
- Diametrul int. al pânzei:16 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.76 kg
- Producător:Villager
- Turația in gol:3650 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adancimea de tăiere la 45° | 36 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 51 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | acumulator, încărcător și case nu sunt incluse |
| Diametrul al pânzei | 185 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 16 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.76 kg |
| Producător | Villager |
| Turația in gol | 3650 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


