Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30356
- Articol:A1579341
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 90°:27 mm
- Alimentare:priză
- Diametrul al pânzei:85 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.9 kg
- Laser:da
- Producător:DeToolz
- Puterea absorbită:480 W
- Turația in gol:3500 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 90° | 27 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametrul al pânzei | 85 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.9 kg |
| Laser | da |
| Producător | DeToolz |
| Puterea absorbită | 480 W |
| Turația in gol | 3500 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





