Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29538
- Articol:A714651
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea rindeluirii:3.5 mm
- Adapter pentru aspirator:da
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.6 kg
- Lățimea rindeluirii:110 mm
- Numărul de rotații:15000 rot/min
- Producător:Hammer
- Putere:1200 W
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea rindeluirii | 3.5 mm |
| Adapter pentru aspirator | da |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.6 kg |
| Lățimea rindeluirii | 110 mm |
| Numărul de rotații | 15000 rot/min |
| Producător | Hammer |
| Putere | 1200 W |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


