Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30235
- Articol:A339618
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea rindeluirii:3.5 mm
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Greutate:5 kg
- Lățimea rindeluirii:110 mm
- Numărul de rotații:16000 rot/min
- Producător:Graphite
- Putere:1300 W
- Tip:plan
- Voltaj:230 V
- Arată toate specificatiile
2.865 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 539 Lei / lună |
300 Lei / lună |
221 Lei / lună |
181 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea rindeluirii | 3.5 mm |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5 kg |
| Lățimea rindeluirii | 110 mm |
| Numărul de rotații | 16000 rot/min |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1300 W |
| Tip | plan |
| Voltaj | 230 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
