Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32088
- Articol:A1636158
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:30 l
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu:2.3 m
- Lungime furtun:1.5 m
- Material carcasă:oţel
- Producător:Wokin
- Putere:1200 W
- Puterea maximă de aspirație:170 mbar
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 30 l |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu | 2.3 m |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Material carcasă | oţel |
| Producător | Wokin |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 170 mbar |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





