Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31808
- Articol:A1041273
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:podea , 2 in 1 , mobila moale , rotunda
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:40 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:9.2 kg
- Lungime cablu:8 m
- Lungime furtun:2 m
- Material carcasă:oţel
- Priza p/u scule electrice:da
- Producător:Villager
- Putere:1200 W
- Puterea maximă de aspirație:190 mbar
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Tub:telescopic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | podea , 2 in 1 , mobila moale , rotunda |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 40 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 9.2 kg |
| Lungime cablu | 8 m |
| Lungime furtun | 2 m |
| Material carcasă | oţel |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Producător | Villager |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 190 mbar |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
| Tub | telescopic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





