Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31811
- Articol:A1520271
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:duză de podea uscată și umdeă , rotunda , duză de crăpătură , perie de tapițerie
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:20 l
- Debit maxim de aer:33 l/s
- Garanție:12 luni
- Greutate:8.2 kg
- Lungime cablu:4 m
- Lungime furtun:2 m
- Material carcasă:plastic
- Priza p/u scule electrice:da
- Producător:Villager
- Putere:1200 W
- Puterea maximă de aspirație:190 mbar
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Tub:Furtun
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | duză de podea uscată și umdeă , rotunda , duză de crăpătură , perie de tapițerie |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 20 l |
| Debit maxim de aer | 33 l/s |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8.2 kg |
| Lungime cablu | 4 m |
| Lungime furtun | 2 m |
| Material carcasă | plastic |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Producător | Villager |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 190 mbar |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
| Tub | Furtun |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa