Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31812
- Articol:A1041285
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Capacitate recipient:18 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.7 kg
- Lungime cablu:4 m
- Lungime furtun:1.5 m
- Material carcasă:plastic
- Priza p/u scule electrice:nu
- Producător:Villager
- Putere:1200 W
- Puterea maximă de aspirație:180 mbar
- Tip de curățare:uscată , umedă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Capacitate recipient | 18 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.7 kg |
| Lungime cablu | 4 m |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Material carcasă | plastic |
| Priza p/u scule electrice | nu |
| Producător | Villager |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Tip de curățare | uscată , umedă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



