Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31817
- Articol:A1124391
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitate recipient:0.6 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.7 kg
- Lungime furtun:1.3 m
- Material carcasă:plastic
- Producător:Villager
- Specificații suplimentare:fără baterie și încărcător
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip de curățare:uscată
- Tub:Furtun
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitate recipient | 0.6 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.7 kg |
| Lungime furtun | 1.3 m |
| Material carcasă | plastic |
| Producător | Villager |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip de curățare | uscată |
| Tub | Furtun |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

