Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30246
- Articol:A783561
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Producător:Graphite
- Вес:3.6 kg
- Диаметр диска:180 mm
- Потребляемая мощность:1300 W
- Число оборотов холостого хода:3000 min-1
- Шпиндель:M14
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Graphite |
| Вес | 3.6 kg |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Потребляемая мощность | 1300 W |
| Число оборотов холостого хода | 3000 min-1 |
| Шпиндель | M14 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





