Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30067
- Articol:A933990
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):60 mm
- Adâncime de tăiere (90°):85 mm
- Diametrul ext. al discului:300 mm
- Dimensiuni:1920x770x1280 mm
- Dimensiuni masă:1185x625 mm
- Greutate:86 kg
- Lungimea de taiere maximă:1200 mm
- Material de prelucrare:piatra , granit , marmură
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Battipav
- Putere:2200 W
- Tip:electric
- Turația în gol:2800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 60 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 85 mm |
| Diametrul ext. al discului | 300 mm |
| Dimensiuni | 1920x770x1280 mm |
| Dimensiuni masă | 1185x625 mm |
| Greutate | 86 kg |
| Lungimea de taiere maximă | 1200 mm |
| Material de prelucrare | piatra , granit , marmură |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Battipav |
| Putere | 2200 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa