Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11085
- Articol:6d4730e0
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°) :17 mm
- Adâncime de tăiere (90°) :25 mm
- Diametrul ext. al discului :180 mm
- Dimensiuni masă :500x385 mm
- Dimensiuni :775x485x335 mm
- Lungimea de taiere maximă :430 mm
- Orificiu pânză de ferăstrău :25.4 mm
- Putere :600 W
- Tip :electric
- Turația în gol :3000 min-1
- Arată toate specificatiile
Dispozitiv de tăiat gresie Einhell RT-TC 430 U 600W, disc 180x25,4mm 4301262 este o mașină de înaltă calitate și puternică pentru tăierea rapidă și precisă a plăcilor ceramice pentru pereți și podea. Lungimea de tăiere este de 430 mm. - reglare continuă a înclinării motorului de la 0° la 45°, - cadru puternic pentru o mai mare stabilitate, - ghidaj motor pe 4 rulmenti cu bile, - opritor de unghi pentru tăieri precise, - tavă mare de apă din oțel, - pânză de ferăstrău cu diamant "turbo", - capac de protecție metalic rezistent, - mâner puternic, - masă mare de lucru cu strat anti-alunecare, - carcasă metalică durabilă a motorului, - pompă de apă cu filtru magnetic pentru a proteja împotriva așchiilor de metal.
Specificații Mașină de tăiat țiglă Einhell RT-TC 430 U
- Tip electric
- Putere 600 W
- Turația în gol 3000 min-1
- Diametrul ext. al discului 180 mm
- Orificiu pânză de ferăstrău 25.4 mm
- Lungimea de taiere maximă 430 mm
- Adâncime de tăiere (90°) 25 mm
- Adâncime de tăiere (45°) 17 mm
- Dimensiuni masă 500x385 mm
- Dimensiuni 775x485x335 mm
- Greutate 29.8 kg
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 17 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 25 mm |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Dimensiuni masă | 500x385 mm |
| Dimensiuni | 775x485x335 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 430 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Putere | 600 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 3000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



