Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11070
- Articol:4ec9c3a8
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :75 mm
- Alimentare :retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) :340x75 mm
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :250 mm
- Greutatea :14.8 kg
- Latime de taiere :340 mm
- Puterea absorbită :2100 W
- Turația în gol :4000 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 75 mm |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 340x75 mm |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Greutatea | 14.8 kg |
| Latime de taiere | 340 mm |
| Puterea absorbită | 2100 W |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






