Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31596
- Articol:A1124358
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:Li-Ion
- Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi:35 mm
- Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90°:50 mm
- Alimentare:Acumulator
- Capacitate de tăiere la 0° (90°):50x210 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45°:50x105 mm
- Caracteristici și funcții:fără baterie și încărcător
- Diametru alezaj:16 mm
- Diametrul ext. al discului:185 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:11 kg
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:18 V
- Turația în gol:3300 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-Ion |
| Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi | 35 mm |
| Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° | 50 mm |
| Alimentare | Acumulator |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 50x210 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 50x105 mm |
| Caracteristici și funcții | fără baterie și încărcător |
| Diametru alezaj | 16 mm |
| Diametrul ext. al discului | 185 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 11 kg |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turația în gol | 3300 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



