Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31919
- Articol:A1679220
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:dalta , dalta canal inclusa
- Diametrul găurii în beton:28 mm
- Diametrul găurii în lemn:45 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:4.5 J
- Frecvența bătăilor in gol:4200 min‾¹
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:2
- Producător:Wokin
- Puterea absorbită:1100 W
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:770 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | dalta , dalta canal inclusa |
| Diametrul găurii în beton | 28 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 45 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 4.5 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 4200 min‾¹ |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 2 |
| Producător | Wokin |
| Puterea absorbită | 1100 W |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 770 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa