Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31695
- Articol:A1122894
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul găurii în beton:32 mm
- Diametrul găurii în lemn:42 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:6 J
- Frecvența bătăilor in gol:4250 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.5 kg
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1500 W
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:860 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 42 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 6 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 4250 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.5 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 860 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

