Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24643
- Articol:Z762de6290
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Diametrul găurii în beton :23 mm
- Diametrul găurii în lemn :32 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Energia de impact :2.4 J
- Frecvența bătăilor in gol :4600 min‾¹
- Mâner suplimentar :este
- Puterea absorbită :800 W
- Turația în gol :1200 min‾¹
- Valiză de protecţie :este
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Makita HR2600
- Puterea absorbită 800 W
- Turația în gol 1200 min‾¹
- Frecvența bătăilor in gol 4600 min‾¹
- Energia de impact 2.4 J
- Diametrul găurii în lemn 32 mm
- Diametrul găurii în oțel 13 mm
- Diametrul găurii în beton 23 mm
- Alimentare priza
- Mâner suplimentar este
- Valiză de protecţie este
- Greutate 2.8 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în beton | 23 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 32 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 2.4 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 4600 min‾¹ |
| Mâner suplimentar | este |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Turația în gol | 1200 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa