Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29819
- Articol:A641796
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul coroanei de găurit:68 mm
- Diametrul găurii în beton:26 mm
- Energia de impact:3 J
- Frecvența bătăilor in gol:5400 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.9 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:3
- Numărul de viteze:1
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:800 W
- Revers:da
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:1250 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Energia de impact | 3 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 5400 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.9 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 3 |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Revers | da |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 1250 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




