Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29524
- Articol:A714639
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul coroanei de găurit:68 mm
- Diametrul găurii în beton:26 mm
- Diametrul găurii în lemn:30 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:2.6 J
- Frecvența bătăilor in gol:5500 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.47 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:3
- Numărul de viteze:1
- Producător:Hammer
- Puterea absorbită:800 W
- Revers:da
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:1245 min‾¹
- Valiză de protecţie:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 2.6 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 5500 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.47 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 3 |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Hammer |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Revers | da |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 1245 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

