Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30196
- Articol:A241491
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Diametrul găurii în beton:50 mm
- Energia de impact:15 J
- Frecvența bătăilor in gol:3350 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:6.7 kg
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:2
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1200 W
- Sistem de prindere:SDS-max
- Arată toate specificatiile
3.850 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 725 Lei / lună |
404 Lei / lună |
297 Lei / lună |
243 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în beton | 50 mm |
| Energia de impact | 15 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 3350 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 6.7 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 2 |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Sistem de prindere | SDS-max |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




