Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30195
- Articol:A1717071
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Energia de impact:45 J
- Frecvența bătăilor:1500 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:14 kg
- Lungime cablu de alimentare:4 m
- Producător:Graphite
- Putere absorbita:1700 W
- Sistem de prindere:SDS-HEX
- Suitcase:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Energia de impact | 45 J |
| Frecvența bătăilor | 1500 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 14 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 4 m |
| Producător | Graphite |
| Putere absorbita | 1700 W |
| Sistem de prindere | SDS-HEX |
| Suitcase | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






