Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32198
- Articol:A1678656
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametru accesorii pentru amestecare:140 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Producător:Wokin
- Putere:1800 W
- Tip:mixer
- Turația în gol (de mare viteză):700 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 140 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wokin |
| Putere | 1800 W |
| Tip | mixer |
| Turația în gol (de mare viteză) | 700 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





