Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31841
- Articol:A833088
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru accesorii pentru amestecare:140 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.8 kg
- Producător:Villager
- Putere:1600 W
- Tip:mixer
- Turația în gol (de mare viteză):750 rpm
- Turația în gol (viteză redusă):460 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 140 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.8 kg |
| Producător | Villager |
| Putere | 1600 W |
| Tip | mixer |
| Turația în gol (de mare viteză) | 750 rpm |
| Turația în gol (viteză redusă) | 460 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




