Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:794-07
- Articol:496
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo RWE 1020 (614044000)
| Tip | mixer |
| Putere | 1020 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 1 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 900 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Volumul de amestecare | 30 kg |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 120 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
| În plus | reglarea frecvenței rotațiilor |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






