Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29882
- Articol:A641547
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.3 kg
- Producător:Interskol
- Putere:1050 W
- Tip:mixer
- Turația în gol (de mare viteză):850 rpm
- Turația în gol (viteză redusă):130 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.3 kg |
| Producător | Interskol |
| Putere | 1050 W |
| Tip | mixer |
| Turația în gol (de mare viteză) | 850 rpm |
| Turația în gol (viteză redusă) | 130 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





