Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31830
- Articol:A848271
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacitatea de tăiere in lemn:55 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:6 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.55 kg
- Lungimea cursei:18 mm
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:400 W
- Turația in gol:3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 55 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 6 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.55 kg |
| Lungimea cursei | 18 mm |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 400 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




