Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11192
- Articol:8e83a70c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acţiune de pendul :4-trepte
- Alimentare :priză
- Capacitatea de tăiere in lemn :80 mm
- Capacitatea de tăiere in otel :10 mm
- Greutatea :2.1 kg
- Lungimea cursei :18 mm
- Puterea absorbită :600 W
- Turația în gol :800-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | priză |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Greutatea | 2.1 kg |
| Lungimea cursei | 18 mm |
| Puterea absorbită | 600 W |
| Turația în gol | 800-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
