Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31211
- Articol:A1647333
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Amplasarea rezervorului:fund
- Capacitate rezervor:0.8 l
- Diametrul duzei:1.8 mm, 2.6 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate totală:1.3 kg
- În plus:rezervor de măsurare a vâscozității , duză de rezervă , ac de curățare
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Producător:Tolsen
- Productivitate:800 ml/min
- Putere:400 W
- Tip:pulverizator
- Arată toate specificatiile
713 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 134 Lei / lună |
74 Lei / lună |
55 Lei / lună |
45 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Amplasarea rezervorului | fund |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Diametrul duzei | 1.8 mm, 2.6 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate totală | 1.3 kg |
| În plus | rezervor de măsurare a vâscozității , duză de rezervă , ac de curățare |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Producător | Tolsen |
| Productivitate | 800 ml/min |
| Putere | 400 W |
| Tip | pulverizator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
