Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31212
- Articol:A1647327
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Amplasarea rezervorului:fund
- Capacitate rezervor:0.8 l
- Diametrul duzei:0.8 mm
- Garanție:12 luni
- În plus:un rezervor pentru măsurarea vâscozității , accesoriu de curățare , 1 duză de rezervă
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Producător:Tolsen
- Productivitate:300 ml/min
- Putere:110 W
- Tip:pulverizator
- Arată toate specificatiile
539 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 101 Lei / lună |
56 Lei / lună |
41 Lei / lună |
34 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Amplasarea rezervorului | fund |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Diametrul duzei | 0.8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| În plus | un rezervor pentru măsurarea vâscozității , accesoriu de curățare , 1 duză de rezervă |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Producător | Tolsen |
| Productivitate | 300 ml/min |
| Putere | 110 W |
| Tip | pulverizator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
