Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31687
- Articol:A472563
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cuplu:610 Nm
- Diametrul conexiunii de aer:1/2"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.61 kg
- Marimea capului:16
- Numărul de rotații:7000 rpm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Villager
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cuplu | 610 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/2" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.61 kg |
| Marimea capului | 16 |
| Numărul de rotații | 7000 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Villager |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa