Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31122
- Articol:A627369
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:rețea
- Controlul electronic al vitezei:da
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:16 mm
- Diametrul găurii în lemn:25 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Frecventa batailor in gol:46400 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Motor fără perii:nu
- Numărul de viteze:1
- Producător:Tolsen
- Putere:850 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:2900 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Valiză de depozitare:nu
- Arată toate specificatiile
1.102 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 207 Lei / lună |
115 Lei / lună |
85 Lei / lună |
69 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | da |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecventa batailor in gol | 46400 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Motor fără perii | nu |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Tolsen |
| Putere | 850 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 2900 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Valiză de depozitare | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
