Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31126
- Articol:A1657500
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:25 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Frecventa batailor in gol:48000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Limitator adancime ajustabil:da
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Maner secundar:da
- Producător:Tolsen
- Putere:500 W
- Rotații 1 viteza:3000 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:burghiu
- Arată toate specificatiile
899 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 169 Lei / lună |
94 Lei / lună |
69 Lei / lună |
56 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecventa batailor in gol | 48000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Maner secundar | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere | 500 W |
| Rotații 1 viteza | 3000 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | burghiu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




