Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30109
- Articol:A242037
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.5 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Producător:SomaFix
- Putere:710 W
- Revers:da
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol:2300 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.5 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Producător | SomaFix |
| Putere | 710 W |
| Revers | da |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol | 2300 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
