Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29838
- Articol:A641577
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Controlul electronic al vitezei:da
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:16 mm
- Diametrul găurii în lemn:35 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Frecventa batailor in gol:32000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Numărul de viteze:2
- Producător:Interskol
- Putere:810 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:830 min‾¹
- Rotații 2 viteza:2000 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | da |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 35 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecventa batailor in gol | 32000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Interskol |
| Putere | 810 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 830 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2000 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

