Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30173
- Articol:A328335
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Controlul electronic al vitezei:da
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.3 kg
- Lungime cablu de alimentare:6 m
- Numărul de viteze:2
- Producător:Graphite
- Putere:250 W
- Revers:da
- Tip:fără percuție
- Tip aplicații:găurit/înșurubat
- Tip mandrina:rapida
- Turația în gol:1450 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | da |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.3 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 6 m |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 250 W |
| Revers | da |
| Tip | fără percuție |
| Tip aplicații | găurit/înșurubat |
| Tip mandrina | rapida |
| Turația în gol | 1450 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa