Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31634
- Articol:A848262
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:Li-ion 18 V
- Adâncime de tăiere în lemn:150 mm
- Alimentare:acumulator
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.66 kg
- În plus:fara acumulatoare, incarcator si geanta
- Lungime cursă:22 mm
- Producător:Villager
- Turația in gol:3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 18 V |
| Adâncime de tăiere în lemn | 150 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.66 kg |
| În plus | fara acumulatoare, incarcator si geanta |
| Lungime cursă | 22 mm |
| Producător | Villager |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


