Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30362
- Articol:A1686960
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Ad. de tăiere în prof. metalice:6 mm
- Adâncime de tăiere în lemn:115 mm
- Alimentare:rețea
- Garanție:12 luni
- În plus:cheie hexagonală , pila de lemn , lama de ferastrau pentru metal
- Lungime cursă:20 mm
- Pendularea pânzei:da
- Producător:DeToolz
- Putere:710 W
- Schimbare rapidă a pânzelor:da
- Turația in gol:2800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 6 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 115 mm |
| Alimentare | rețea |
| Garanție | 12 luni |
| În plus | cheie hexagonală , pila de lemn , lama de ferastrau pentru metal |
| Lungime cursă | 20 mm |
| Pendularea pânzei | da |
| Producător | DeToolz |
| Putere | 710 W |
| Schimbare rapidă a pânzelor | da |
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







