Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15123
- Articol:57a8284f7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :800 m³/h
- Dimensiuni :90х60х95 cm
- Nivel de zgomot maxim :45 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :230 W
- Rama decor :sticlă
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :insulă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 800 m³/h |
| Dimensiuni | 90х60х95 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 45 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 230 W |
| Rama decor | sticlă |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | insulă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




