Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15864
- Articol:b13af695f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :400 m³/h
- Dimensiuni :59,5х48х13,5 cm
- Numar motoare :2
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :1x28 W
- Putere :160 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :standard
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 400 m³/h |
| Dimensiuni | 59,5х48х13,5 cm |
| Numar motoare | 2 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 1x28 W |
| Putere | 160 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | standard |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


