Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15019
- Articol:2d92e96d7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :450 m³/h
- Diametru tub de evacuare :12 cm
- Dimensiuni :59,5x30,8-44,3x17,5 cm
- Nivel de zgomot maxim :65 dB
- Numar motoare :2
- Numar viteze :2
- Putere iluminare :2x28 W
- Putere :200 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Dimensiuni | 59,5x30,8-44,3x17,5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Numar motoare | 2 |
| Numar viteze | 2 |
| Putere iluminare | 2x28 W |
| Putere | 200 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





