Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15012
- Articol:e19b1b136
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :900 m³/h
- Dimensiuni :52x29.9x28.4 cm
- Nivel de zgomot minim :55 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x1,5 W
- Putere :210 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :incorporabila
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 900 m³/h |
| Dimensiuni | 52x29.9x28.4 cm |
| Nivel de zgomot minim | 55 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Putere | 210 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | incorporabila |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

