Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15799
- Articol:f96430c4c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :800 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :90.5x60x51.6 cm
- Nivel de zgomot maxim :56 dB
- Nivel de zgomot minim :28 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :5
- Putere iluminare :2x1 W
- Putere :222 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 800 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 90.5x60x51.6 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Nivel de zgomot minim | 28 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 5 |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Putere | 222 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






