Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15790
- Articol:dd355afd4
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :500 m³/h
- Dimensiuni :59x49x100.5 cm
- Nivel de zgomot maxim :58 dB
- Nivel de zgomot minim :42 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x40 W
- Putere :180 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :bec incandescent
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 500 m³/h |
| Dimensiuni | 59x49x100.5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 58 dB |
| Nivel de zgomot minim | 42 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x40 W |
| Putere | 180 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | bec incandescent |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






