Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15048
- Articol:0c94b8a58
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :780 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :90x50x83 cm
- Nivel de zgomot maxim :56 dB
- Nivel de zgomot minim :53 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x20 W
- Putere :230 W
- Rama decor :sticlă negru
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 780 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 90x50x83 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Nivel de zgomot minim | 53 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x20 W |
| Putere | 230 W |
| Rama decor | sticlă negru |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





